O firmie

Witam Państwa serdecznie na stronie mojego biura. Nazywam się Agata Titow, pośrednictwem w obrocie nieruchomościami zajmuję się od 1997 roku. Bogate doświadczenie, poparte wiedzą i wieloletnia praktyką, setkami przeprowadzonych transakcji, pozwala mi w profesjonalny sposób zajmować się obsługą Klienta oraz sprostać stawianym mi wyzwaniom .

Dzięki temu korzystnie, bezpiecznie i rozsądnie podejmiecie Państwo decyzje o sprzedaży, zakupie, wynajmie i najmie nieruchomości co pozwoli Wam zaoszczędzisz czas i stres związany z transakcją . Do swojej bazy nie przyjmuję nieruchomości, które niosą ze sobą ryzyko dla Klienta, wszystkie moje oferty są zweryfikowane pod kątem stanu prawnego. W sytuacjach koniecznych pomagam uregulować stan prawny, przygotować nieruchomość do sprzedaży, wynajmu aby pomóc uniknąć niepotrzebnych komplikacji i niespodzianek natury fiskalnej.

Na co dzień współpracuję z Kancelariami Notarialnymi, Kancelariami Adwokackimi, Bankami, Firmami Doradztwa Kredytowego i Ubezpieczeniowego, dzięki czemu Klienci korzystają z pełnego pakietu obsługi . Działania moje objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych Concordia Polska.

 

Oferuję:

  • pełną kompleksowość obsługi i wysokie standardy w sprzedaży, kupnie, wynajmie, najmie nieruchomości, regulację stanów prawnych nieruchomości, spadki, darowizny, pośrednictwo kredytowe i ubezpieczeniowe,
  • obsługuję klientów indywidualnych i instytucjonalnych,
  • podchodzę indywidualnie do wszystkich swoich klientów,
  • proponuję nowoczesne i innowacyjne działania dostosowane do potrzeb wymagających klientów,
  • oferuję reklamę zleconych nieruchomości na kilkudziesięciu portalach branżowych.


TITOW NIERUCHOMOŚCI
Agata Titow

Sosnowiec 41-200
ul. Bartosza Głowackiego 5
tel. 606 483 010
email: titow@titownieruchomosci.pl